HEMEN ARA
STRATEJI

STRATEJI

Marka
Galleria İstanbul, otomotiv sektörünün güçlü markalarının satışında güven veren bir şemsiye marka kimliği yaratmayı hedefler. Marka stratejisi ile sektör müşterilerinde kalite ve güven algısını sağlayarak bu algının gerçek karşılığını hayata geçirir. 

Müşteriler
Müşteri memnuniyeti, Galleria İstanbul’un ticaret yapma geleneğinde en temel gelişim stratejisidir. Lüks araç satışı ve devamında ihtiyaç olan hizmetlerin kusursuz bir şekilde temin edilmesinin müşteriler tarafında yaratacağı değerin farkındadır. Galleria İstanbul, “Müşteri velinimetimizdir.” sözüne özde sahip çıkar. 

Büyüme
Çağımızın çok hızlı yaşanan değişim ve gelişim parametrelerine uyabilmek ve buna göre kendisini yenileyebilmek için Galleria İstanbul, sektöründe büyüme stratejisini gerçekçi kriterlerle belirler. Buna göre markasının büyümesini, hem model hem de hizmet çeşitliliği olarak iki yönlü sürdürür. 

Yenilik
Otomotiv sektörünün iç dinamikleri, ticaret tarzı, küresel gelişmeler ve müşteri taleplerinde yaşanan değişimlerle doğru orantılı olarak Galleria İstanbul, yenilik ile değer yaratmayı stratejisinin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Her zaman etkin ve güncel kalma hedefine göre yenilik stratejisini oluşturur.