HEMEN ARA
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Galleria İstanbul, tam da markasını belirlediği anlayışla otomobil sektöründe geleneğin birikimini modern yorumla sunma hedefiyle yola çıkmıştır. 

Lüks otomobiller alanında küresel çapta bir marka olan Mansory’nin tek yetkili Türkiye distribütörü olan Galleria İstanbul, hem bu işbirliği hem de geniş tedarik ağı sayesinde dünyaca ünlü otomobil markalarının özel modellerinin ithalatını yaparak doğru fiyat ve servisle müşterisine ulaştırır. 

Galleria İstanbul, yalnızca seçkin otomobil segmentinde satış hizmeti sunmayı değil hizmet verdiği alanda en iyi seçenekleri oluşturarak kusursuz müşteri deneyimini sağlamayı hedefler. Bu amaçla uluslararası lojistik ağ çözümlerini en etkin şekilde kullanarak hızlı, kaliteli ve optimum teklifler sunar. Lüks ve seçkin araçlar alanında kısa sürede ulusal çapta bir marka olan Galleria İstanbul, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli güncelleyen bir yapıya sahiptir. 

Galleria İstanbul, otomotiv sektöründeki deneyimiyle ikinci el araç alım ve satım işlemlerini de piyasa değerlerini gözeterek en doğru ve verimli şekilde gerçekleştirirken bu şekilde müşterisine sunduğu hizmet portföyünü, kalitesinden taviz vermeden sürekli genişletmektedir.

Otomobil sektöründe seçkin konumlanmasını kısa sürede sağlayarak yüksek müşteri memnuniyeti deneyimiyle lüks motosiklet ve yat satış hizmetini de başlatan Galleria İstanbul, böylelikle lüks araç alanında tam hizmet sunma hedefinde gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.

Otomotiv sektöründe nitelikli ve üst segment araç kategorisinde kendine has bir marka olmanın gücüyle tüm teknolojik olanaklardan maksimum fayda sağlayarak müşterilerine kusursuz hizmet sunan Galleria İstanbul, kazandığı her deneyimi iş kalitesine yansıtarak lüks araç alanındaki özel konumunu kalıcı hale getirmeye devam etmektedir.