HEMEN ARA
MANSORY TÜRKİYE

MANSORY TÜRKİYE

Lüks İngiliz arabaları ve özel tarzları her zaman MANSORY'nin sahibi olan Kourosh Mansory'nin tutkusu olmuştur. Bu tutku onun, İngiltere'de uzun yıllar geçirmeye ve kişisel olarak gelenek, işçilik ve iyi tasarlanmış teknoloji gibi otomobil değerlerine kendisini adamasına sebep olmuştur. Bu sebeple Royce, Bentley ve Aston Martin gibi İngiliz otomotiv markaları, MANSORY’nin kurulduğu yıl olan 1989’dan itibaren özel ilgi odağı olmuştur. 

2001 yılının ortalarında, Wagner Festivali ile ünlü Bayreuth yakınlarındaki Brand'deki yeni yerinde, yetenekli ekibi ile karakteristik otomobil üretiminin tüm disiplinlerinde üst düzey tuning üreten MANSORY, Kasım 2007'de Swiss Rinspeed AG'den Porsche-Tuning iş bölümünü de devralarak ürün portföyünü de Alman devlerini de katmıştır. 

Mansory markası, uluslararası bazda Porsche, BMW ve Range Rover otomobilleri için bir tuning ve aksesuar programı geliştirmeyi ve satmayı bir hedef noktası olarak belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda şirket, usta işçilik ve en değerli malzemelerle birleştirilmiş yüksek teknik düzeyde üretimi bir kalite standardı olarak belirlemiştir. 

Uyumlu olarak tasarlanmış aerodinamik programlar, ultra hafif alüminyum jantlar ve güçlü motor performansı geliştirmeleri, MANSORY teknoloji programının temellerini oluşturmaktadır. Yüksek kaliteli aksesuarlar ve şık iç donanımlar ile ürün yelpazesini kullanarak oluşturduğu çarpıcı ve asil MANSORY iç mekanları aynı zamanda müşterisine konfor ve güveni  de sunar.

Almanya, İsviçre, Galleria İstanbul markası ile Türkiye ve tüm dünyadaki seçkin satış ortakları aracılığıyla 200’den fazla personel istihdam eden MANSORY Design & Holding GmbH, müşterilerine yalnızca tescilli geliştirilmiş modifikasyon aksesuarlarını sunar.