HEMEN ARA

DEĞERLER

Müşteri Odaklılık
Galleria İstanbul, hizmet sunarken müşteri odaklıdır. Müşteri profilini iyi tanır, ihtiyaçlarını anlar ve bu yönde geri bildirimleri takip ederek sürekli kendisini geliştirir. Tedarikçileri ve iş ortaklarıyla ilişkilerini müşterilerinden gelen bildirimler ve ihtiyaçlarına karşılık yeniler ve uygun hale getirir. 

Şeffaflık ve Dürüstlük
Galleria İstanbul, işin tüm süreçlerinde müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileriyle şeffaf ve dürüst iletişimi önceler. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasını tüm tarafların çıkarlarını koruyan açık bir iletişimle sağlar ve misyonuna uygun şekilde faaliyetlerini sürdürür. 

Çalışan Memnuniyeti
Galleria İstanbul, bünyesinde çalışan tüm bireylerle birlikte bir ailedir. Bu anlayıştan hareketle çalışan memnuniyeti, firmamızın vazgeçilmez değerleri arasındadır. Galleria İstanbul’da çalışanların hem işlerini yaparken duydukları mutluluk hem refah seviyeleri hem de kendilerini geliştirmeleri, firmanın kurumsal öncelikleridir. 

Ülkeye Katma Değer Sağlamak
Galleria İstanbul, dünyaca ünlü otomobil markalarının yurt içinde satışı ve ayrıca uluslararası iş birlikleri ile Türkiye’ye yüksek katma değer sağlayarak ülkemizin güçlenmesinde pay sahibi olmayı hedefler. Türkiye’nin gelişimi ve ilerlemesi, Galleria İstanbul’un değerleri arasındadır. 

Gelişime Açıklık
Galleria İstanbul, sektöründeki en güncel gelişmeleri takip eder, çağımızın iletişim ve bilişim olanaklarından en üst düzeyde faydalanır, müşteri, iş ortakları ve çalışanlarından gelen tüm geri bildirimleri önemser. Gelişime açık olmayı, ilerlemenin olmazsa olmaz koşulu olarak kabul eder. 

Sürdürülebilirlik
Galleria İstanbul, gerek yurt dışındaki iş ortakları gerekse de faaliyet sürecinde temasta olduğu tüm taraflarla sürdürülebilir ilişkiler inşa eder. Sürdürülebilirlik değeri kapsamında bir yandan da ekolojik hassasiyetlerle hareket ederek uluslararası normlara uygun hizmet sunar.